Çin Topu

Orjinal Lida

Ocak 9, 2017 9:11 am Gönderen Yorum Bırakınız

Lida Nasıl Kullanılır?

Bitkisel zayıflama haplarını kullanabilmek için hiçbir ilacın kullanılmıyor olması gerekmektedir. Lida böbrek, kalp, tansiyon, solunum gibi hastalıkları olan kişilere kesinlikle tavsiye edilemez. İstenilen kiloya ulaşıldıktan sonra Lida iki günde bir defa kullanılmalıdır. Bitkisel zayıflama ürünlerinin meydana getirebileceği yan etkileri en az düzeyde tutmak için günde bol su içmeye ve ağır gıdaları tüketmemeye özen göstermek gerekmektedir. Sağlıklı bir beslenme düzeniyle istenilen kiloya ulaşılması mümkündür. Bitkisel zayıflama ilacı kullanırken spor ya da egzersiz yapılması zorunlu tutulmaz. Fakat vücudun şekil alması için spor yapılması tavsiye edilir. Ürünün düzenli kullanılması hakinde zamanla iştah kapanır. Böylece mide küçülür ve kilo verimi gerçekleşir.

Lida en az iki bardak su ile birlikte içilmelidir. Bitkisel zayıflama ilaçlarıyla kilo verebilmek için gün içinde en az 2,5 litre su tüketilmesi gerekir. Böylece vücut yağların yakımını hızlandırır. Bitkisel zayıflama haplarının yeterli etkiyi göstermesi için düzenli kullanılmaları gerekmektedir. Lida ürününü sabahları kullanmak gerekir. Lida günde sadece 1 defa kullanılmalıdır. Lida ürününü bol su ile içtikten otuz dakika sonra kahvaltı yapılır.

Lida ile kısa sürede zayıflamak mümkün olmaktadır. Lida kullanım tavsiyesine uygun bir şekilde kullanıldığı takdirde ayda en az 6 kilo vermeyi sağlar. Lida kullanırken yağlı gıdalar tüketmemek gerekir.

Lida 18 – 60 yaş arasında bulunan kişiler için üretilmiş olan bir ürünüdür. Kişinin vereceği kilo miktarı 4 – 5 kilodan azsa herhangi bir bitkisel zayıflama ürünü kullanmasına gerek yoktur. Bu ürünler aşırı kilo problemi olup herhangi bir sağlık sorunu olmayan kişiler için önerilir.

lida siparişi vermek için tıklayınız.

lida yorumları için tıklayınız.

Kategori:

Yazar admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir